auto giełda niemiecka

Przeczytaj wiadomości na temat auto giełda niemiecka. Znajdziesz tutaj wiadomości o auto giełda niemiecka. Przeczytaj artykuły o auto giełda niemiecka


 • Zobacz, które auta wybierają złodzieje
  Zaparkowałeś volkswagena passata lub golfa na jednej z ulic w Warszawie lub Katowicach? Jest duża szansa, że już go straciłeś. To dwa najczęściej kradzione modele aut - wynika z analizy policyjnych danych z 2008 roku. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Policja obawia się, że w tym roku pierwszy raz od dziesięciu lat wzrośnie liczba skradzionych samochodów.
 • Marka Alfa Romeo słynie z pięknych, doskonale jeżdżących aut. Niestety, legendy krążą również o ich kapryśności. Koniecznie przeczytaj!
 • Chcesz używane auto zza Odry? Bądź czujny, bo nieuczciwy niemiecki handlarz ma sprytne sposoby by wcisnąć bubel na kołach w dodatku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Oto haczyki ukryte w niemieckich umowach! 
 • Bezczelne kreskówki zaprowadziły stację na giełdę
  Za 4Fun.tv oraz jej twórcą Dariuszem Stokowskim długa droga. Gdy kilka lat temu ta niezależna młodzieżowa stacja muzyczna debiutowała, budziła niemal wyłącznie kontrowersje. Dziś jest wzorem biznesowego sukcesu.
 • Ponad 96 proc. insigni przeszło badania techniczne bez kłopotów. Tłumacząc obrazowo - na 100 skontrolowanych aut 96 zdało na piątkę
  Specjaliści od samochodów używanych prześwietlili 15 milionów aut - po 50, 100 i 150 tys. km przebiegu. Wynik? Powstał najnowszy ranking niezawodności czterech kółek z drugiej ręki. Nie wszystko złoto co się świeci…
 • Jeżdżące katastrofy
  Niektóre samochody miały być wizytówką koncernów, a stały się ich piątym kołem u wozu. Za każdym razem błąd tkwił gdzie indziej – w wyglądzie, cenie lub złym pozycjonowaniu auta
 • Złodzieje cenią auta niemieckie
  W ubiegłym roku na polskich ulicach skradzionych zostało ponad 16 tysięcy samochodów o wartości 500 mln zł - wynika z policyjnej statystyki. W całym kraju złodzieje najczęściej polowali na popularne modele Volkswagena: Passata i Golfa - wyjątkiem jest Warszawa, gdzie najczęściej ginęły japońskie marki. 
 • Czy auta elektryczne są w Polsce zeroemisyjne? Ekspert wyjaśnia
  W Polsce 95 proc. energii elektrycznej jest produkowane przez przemysł elektroenergetyczny w sposób wyjątkowo nieprzyjazny środowisku…
 • Wielki nalot Policji na handlarzy aut
  Nasi policjanci do spółki z ekspertami z niemieckiej policji urządzili polowanie na kradzione samochody. Oto efekty…
 • Liczba kradzieży samochodów rośnie
  Uwaga kierowcy! Polscy złodzieje aut zakasali rękawy i coraz perfidniej atakują nad Wisłą! Co szokuje - zmienili też upodobania! Drżyj, jeśli masz któryś z tych samochodów…
 • Krzysztof Skiba z zespołu "Big Cyc" i jego nowe Mitsubishi Pajero
  Uważa, że wszystko co duże jest piękne. W młodości ubrany w żółte kalesony rzucał landrynkami w milicję. Przed niemiecką miną w stoczni uratował go... samochód.
 • Złodziej za kierownicą
  Złodzieje mają nowy sposób na kradzież samochodu - tak wynika z ustaleń portalu dziennik.pl. Metoda jest nietypowa, a rabusie używają jej perfidnie i to w miejscach, w których bywasz każdego dnia.
 • Zamieszki podczas Marszu Niepodległości w Warszawie
  "Takiej agresji jeszcze w Polsce nie było" - powiedziała dziennikarka "Die Tageszeitung" Gabriele Lesser na antenie radiowej Trójki. Według niej język polskich polityków byłby nie do pomyślenia w Niemczech.
 • Problem kradzieży ładunków dotyczy 75 proc. firm zajmujących się przewozem międzynarodowym w Polsce  - a jest ich ok. 28 tys.
 • Paweł Piskorski
  Ta książka mówi prawdę o 25 latach. Jeśli bym tę historię opowiedział w momencie, kiedy byłem wyrzucany z Platformy, to by było wrażenie, że się mszczę – mówił w TVP Info były polityk PO Paweł Piskorski. W swojej książce ujawnia, że struktury partyjne Kongresu Liberalno-Demokratycznego były finansowane przez CDU.
 • Kolejki do greckich bankomatów
  W bankomatach brakuje pieniędzy, bo Grecy chcą jak najszybciej wycofać swoje oszczędności. Dlatego też władze wprowadzają drastyczne środki - banki i giełda zostają zamknięte.