ceny aut używanych

Przeczytaj wiadomości na temat ceny aut używanych. Znajdziesz tutaj wiadomości o ceny aut używanych. Przeczytaj artykuły o ceny aut używanych


 • Oto lista najlepszych samochodów używanych
  Szukasz auta rodzinnego albo terenówki? A może jednak wolisz sportowy wózek z mocnym silnikiem lub wypasioną limuzynę. Trudna decyzja? Dlatego poznaj ranking samochodów z drugiej ręki. Lista powstała po sprawdzeniu kosztów eksploatacji, trwałości, niezawodności i jakości.
 • Szukasz czterech kółek z drugiej ręki? Mamy złe wieści - to jak gra w rosyjską ruletkę. Większość aut sprzedawanych jako bezwypadkowe to oszustwo. Polskie komisy pękają od samochodów z cofniętymi licznikami. Jak nie trafić na złom? Zobacz porady człowieka, który kupił i sprzedał tysiące aut.
 • Zobacz najlepsze auta używane
  Volkswagen czy BMW? Nie ma jazdy bez gwiazdy? A może jednak coś japońskiego lub na "eF"? Zobacz, które auta używane są solidne i tanie.
 • Tych samochodów używanych pożądają Polacy!
  Trwałe zawieszenie, dobre osiągi i oszczędny silnik plus dobry dostęp do części. Jest zapotrzebowanie, jest i towar. Zobacz, które auta używane są hitem dla Polaka.
 • Uwaga, oszust! Czyli jak kupić używane auto
  Szukasz czterech kółek z drugiej ręki? Mamy złe wieści - to jak gra w rosyjską ruletkę. Przebieg 120 tys. km w 15 letnim aucie to bzdura! Większość aut sprzedawanych jako bezwypadkowe to oszustwo. Jak nie trafić na złom? Zobacz porady eksperta.
 • Złe wieści dla kierowców! Chcesz jeździć samochodem - płać i płacz. W górę strzelą opłaty za rejestrację i przeglądy pojazdów. O ile? Ta podwyżka to prawdziwy szok!
 • Przejeżdżają setki tysięcy kilometrów i… nie psują się. To samochody, które są odporne na najgorsze traktowanie a po drodze nie odmawiają posłuszeństwa. Zobacz listę najbardziej niezawodnych aut…
 • Kontrola samochodu
  Specjaliści od samochodów używanych prześwietlili 5 milionów aut. Na tej podstawie powstał najnowszy ranking niezawodności czterech kółek z drugiej ręki. Wynik? Zdaniem przedstawicieli niemieckiego stowarzyszenia nadzoru technicznego GTÜ solidne samochody ma robić m.in. Toyota, Opel, Skoda, Hyundai, Audi , BMW, VW, Honda, Jaguar i Peugeot. Zobacz, który model danego producenta jest najlepszy...
 • Za kierownicą
  Tanie kombi z udokumentowaną historią serwisowania i gwarancją - marzenie Polaka. Właśnie na rynku pojawiło się nowe źródło używanych samochodów - chodzi o auta pofirmowe. Zobacz, czy warto skusić się na taki wózek i na co uważać.
 • Za kierownicą
  Przejeżdżają setki tysięcy kilometrów i… nie psują się. To samochody, które są odporne na najgorsze traktowanie a po drodze nie odmawiają posłuszeństwa. Zobacz najnowszy ranking najbardziej niezawodnych aut… Na liście są BMW, Ford, Honda, Audi, Volkswagen.
 • Raport TÜV na 2013 rok
  Specjaliści od samochodów używanych prześwietlili 8 milionów aut. Na warsztat trafiły pojazdy w wieku od 2 do 11 lat. Wynik? Sensacja! Auto uznawane dotąd za wzór spadło z tronu! Kto jest nowym królem? Oto najnowszy ranking niezawodności czterech kółek z drugiej ręki. Na liście TÜV są auta Volkswagena, Mazdy, Audi, Toyoty.
 • Datsun GO+
  Nissan pozazdrościł Renault taniej Dacii i reaktywował zapomnianą markę. Efekt? Datsun wraca do gry i przedstawia nowe tanie auto typu kombi, które nazwano GO+. Oto zdjęcia z premiery japońskiej nowości w Dżakarcie…
 • Nowy ranking niezawodności niemieckiego stowarzyszenia nadzoru technicznego GTÜ
  5 milionów samochodów - tyle używanych aut zbadali specjaliści. Zebrane opublikowali w najnowszym rankingu niezawodności. Wyniki? Raport obala stereotyp! Zdaniem przedstawicieli niemieckiego stowarzyszenia nadzoru technicznego GTÜ solidne samochody produkuje m.in. Alfa Romeo (!). Na najwyższych miejscach są również Audi, Toyota, Opel, BMW, Mercedes, Porsche, VW i Jaguar. Zobacz, który model danego producenta jest najlepszy...
 • Najmniej awaryjne auta 10- i 11-letnie
  Ranking usterkowości TÜV 2013 sporządzono na podstawie analizy ponad ośmiu milionów badań rejestracyjnych w okresie od lipca 2011 do czerwca 2012 r.Jakie używane auto kupić? Może 11 letnia toyota, mazda, volkswagen lub audi?
 • Najmniej awaryjne auta w wieku 5 lat - raport TUV 2015
  Młody wiek i atrakcyjna cena zakupu to plusy samochodów pięcioletnich. Zobacz, które używane auta należą do najsolidniejszych na rynku. Oto modele zaliczane do najmniej awaryjnych według najnowszego raportu na 2015 rok.
 • Rynek aut używanych "na obrotach"?
  Największy sprzedawca samochodów używanych w Europie Środkowo-Wschodniej wraca do Polski po siedmioletniej nieobecności. Dziennik.pl rozmawiał z Przemysławem Vonau, dyrektorem generalnym AAA Auto w Polsce, należącej do Grupy AAA Auto.