giełda samochodowa łódź

Przeczytaj wiadomości na temat giełda samochodowa łódź. Znajdziesz tutaj wiadomości o giełda samochodowa łódź. Przeczytaj artykuły o giełda samochodowa łódź


 • Rzecznik Graś: Pomysł PiS jest bliski zdrady
  Rzecznik rządu nie szczędzi słów krytyki pod adresem największej partii opozycyjnej. Paweł Graś komentując jeden z pomysłów ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego nie waha się używać bardzo ciężko brzmiących zarzutów. Co go tak rozsierdziło?
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Tu jak ulał pasuje powiedzenie "Polak potrafi". Sprytni rodacy odkryli lukę w prawie i korzystają z niej na całego. Co ciekawe władze odpowiedzialne za parkingi niewiele mogą na to poradzi...
 • Grzegorz Braun mówi o rozstrzeliwaniu dziennikarzy "GW" i TVN
  Te słowa padły we wrześniu  podczas spotkania Klubu Ronina, w którym udział brał reżyser Grzegorz Braun, prof. Andrzej Nowak i blogerzy. Braun mówił m.in. o rozstrzeliwaniu dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i TVN.
 • Młodzi myśleli, że znaleźli pracę marzeń, szybko jednak okazywało się, że trafiali do maszynek, które wyciskały ich jak cytryny
  Zakupy grupowe zdobyły miliony zwolenników. Grupoklony w Polsce wyrastały jak grzyby po deszczu. Młodzi myśleli, że znaleźli pracę marzeń, szybko jednak okazywało się, że trafiali do maszynek, które wyciskały ich jak cytryny.
 • Grzegorz Markowski nie umie powiedzieć "nie"
  We wrześniu skończy 60 lat, od 60 lat mieszka w Józefowie, od 40 lat jest w związku z tą samą kobietą, a od ponad 30. śpiewa w tym samym zespole i mówi, że nie ma dość. Grzegorz Markowski w czwartek w warszawskiej Sali Kongresowej zaśpiewa z Perfectem swe największe przeboje.
 • To była chwila. W czasie spotkania premiera z dziennikarzami w Sejmie za plecami Donalda Tuska pojawił się mężczyzna trzymający w dłoniach kartkę na napisem "Kłamca". Wtedy interweniował strażnik...
 • Trójkąt trzech cesarzy. Historyczne miejsce, gdzie zbiegały się granice trzech cesarstw: Niemiec, Austrii i Rosji
  Rozbiory Polski, były obok rewolucji amerykańskiej i francuskiej, trzecim triumfem - powiedział w wywiadzie dla 'Gazety Wyborczej" dr hab. Jan Sowa. Według socjologa, oznaczały one dla Polski postęp i modernizację.
 • Andrzej Seremet
  Trójmiejska piramida finansowa została założona zgodnie z prawem, dlatego organy ścigania zajmowały się nią tak niemrawo. No i nie wiadomo, czym jest podstawowy interes ekonomiczny państwa, uważa prokurator generalny.
 • Tory kolejowe
  Transport intermodalny, czyli łączony, ma w Polsce potencjał wzrostu. Ale zależy on od inwestycji w infrastrukturę.
 • Radosław Sikorski
  Szef polskiej dyplomacji złożył do prokuratury zawiadomienie o działaniu zorganizowanej grupy przestępczej z art. 258 kk. Sprawa ma związek z nielegalnie nagranymi rozmowami, które opublikował tygodnik "Wprost".
 • Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński i minister spraw zagraniczych Grzegorz Schetyna
  Ta wypowiedź Grzegorza Schetyny rozwścieczyła Moskwę. Szef polskiego MSZ stwierdził, że to pierwszy front ukraiński i ukraińscy żołnierze wyzwolili obóz koncentracyjny Auschwitz. Zdaniem Kremla to "drwiny z historii" i "antyrosyjska histeria".
 • Siergiej Ławrow
  Szef polskiej dyplomacji zachował się niestosownie. Tak komentowana jest w Rosji wypowiedź Grzegorza Schetyny, dotycząca wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau przez żołnierzy ukraińskich. Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, podczas jednej z konferencji prasowych, nazwał ją "bluźnierstwem".
 • Były więzień Igor Malicki z prezydentem Bronisławem Komorowskim i dyrektorem Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau Piotrem Cywińskim
  W 70. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau przez żołnierzy Armii Czerwonej do Oświęcimia i Muzeum Auschwitz zjechali goście z całego świata. Na obchodach pojawiło się również około 300 byłych więźniów.
 • Prezydent Bronisław Komorowski podczas konferencji prasowej
  Bronisław Komorowski deklaruje, że w wyborach prezydenckich chce być "kandydatem obywatelskim, z poparciem Platformy Obywatelskiej". Rada Krajowa PO oficjalnie poparła go w wyborach prezydenckich.