kupię samochód używany

Przeczytaj wiadomości na temat kupię samochód używany. Znajdziesz tutaj wiadomości o kupię samochód używany. Przeczytaj artykuły o kupię samochód używany


 • Ford Focus TDCi - Diesel.
  Od "maluchów" po luksusowe limuzyny - dysponując kwotą 35 tys. zł, mamy szeroki wybór. Ale czy wszystkie propozycje są odpowiednie dla młodej rodziny?
 • Zobacz, jak kupić używany samochód
  Szukasz czterech kółek z drugiej ręki? Mamy złe wieści. Ogromna większość samochodów sprzedawanych jako bezwypadkowe to auta po naprawach blacharskich. Polskie komisy samochodowe stały się złomowiskiem Europy. Jednak nie trać nadziei i bądź twardy. Oto dowody...
 • Szukasz czterech kółek z drugiej ręki? Mamy złe wieści - to jak gra w rosyjską ruletkę. Większość aut sprzedawanych jako bezwypadkowe to oszustwo. Polskie komisy pękają od samochodów z cofniętymi licznikami. Jak nie trafić na złom? Zobacz porady człowieka, który kupił i sprzedał tysiące aut.
 • Jaki samochód kupiłeś? Nowy czy używany?
  W grudniu 2010 r. sprowadzono do kraju 37,6 tys. pojazdów używanych – o 16,8 proc. mniej niż rok wcześniej – podało Ministerstwo Finansów.
 • Te samochody używane są dla Polaka na wagę złota
  Rynek samochodów używanych rośnie - przybywa ogłoszeń oraz osób poszukujących ciekawych ofert w sieci.
 • Kupując używany samochód, trzeba zajrzeć do rejestru zastawów
  Czy nabywca zastawionego samochodu może obawiać się konieczności spłacania długu zabezpieczonego tym pojazdem, jeżeli sprzedawca oświadczył, że rzecz nie jest obciążona?
 • Wartość auta zakupionego w UE oceni biegły powołany przez urząd
  Jeżeli wysokość podstawy opodatkowania odbiega od średniej rynkowej, organ może ocenić dołączoną do deklaracji AKC-U opinię rzeczoznawcy
 • Samochody na parkingu
  Trudniejsze czasy skłaniają do obniżania kosztów. Co zrobić, by zakup nie okazał się pozorną oszczędnością...
 • Zestawienie samochodów używanych
  Oto niemal 30 samochodów wartych zainteresowania. Najnowsza lista jest tak bogata, że każdy kierowca wybierze dla siebie odpowiedni model, nadwozie, rocznik i wersję silnikową. Sprawdź, które auto używane to strzał w dziesiątkę.
 • Najbardziej niezawodne używane samochody 2012 roku
  Kupić dobry używany samochód to jak gra w rosyjską ruletkę lub spacer przez pole minowe - albo się uda albo... bum! Specjalnie dla was dziennik.pl przygotował zestawienie samochodów, które w 2012 roku zostały uznane przez ekspertów za najbardziej niezawodne.
 • Mazda CX-5
  Kupić samochód nie jest sztuką. Trzeba jeszcze wiedzieć jaki, żeby stracić na nim najmniej. Warto też wiedzieć, kiedy pozbyć się czterech kółek, by odzyskać jak najwięcej złotówek. Zdaniem ekspertów jest w Polsce auto, które będzie trzymać cenę jak złoto - to mazda CX-5.
 • Saab 9-3 kabrio
  Nadszedł najlepszy czas na zakup samochodu ze składanym dachem. Marzec to okres dynamicznie rosnącej podaży kabrioletów z drugiej ręki, a jednocześnie czas bardzo atrakcyjnych cen...
 • Obrotomierz
  Niemiecki handlarz ma sprytne sposoby by oszukać Polaka - w dodatku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Najczęściej wykorzystuje największą słabość Kowalskiego i Nowaka. Zobacz, na co uważać, by nie żałować...
 • Jaki samochód z silnikiem benzynowym?
  Niedrogi samochód używany? Wbrew pozorom nie musi to być stary grat. Który model warto wybrać i z jakim silnikiem? Na co zwrócić uwagę żeby nie żałować? Zobacz, jakie auto można kupić na rynku mając w kieszeni przynajmniej pięć tysięcy złotych.
 • Licznik auta
  Każdy, kto ma samochód, będzie go wcześniej czy później sprzedawał, aby kupić następny. Każdy, kto już sprzedawał auto wie, że nie jest to łatwe - zwłaszcza jeśli chce się pozbyć czterech kółek szybko i za dobrą cenę. Jednak wygląda na to, że w Polsce pojawił się nowy zawód i nowy sposób na używany samochód.
 • Najlepszy samochód używany
  Które używane samochody Polacy uważają za najlepsze? Jakich aut pożądają najbardziej? Niemiecka technologia lepsza niż japońska myśl techniczna? Oto hity wybrane spośród polskich ogłoszeń...
 • Licznik auta
  Ruszyły dwie e-usługi: Historia Pojazdu i Bezpieczny Autobus. Jak informuje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dzięki dostępowi on-line, każdy zainteresowany kupnem używanego pojazdu, zarejestrowanego w Polsce, będzie mógł sprawdzić jego historię w Centralnej Ewidencji Pojazdów.
 • Najpopularniejszy samochód używany
  Które używane samochody Polacy uważają za najlepsze? Jakich aut pożądają najbardziej? Niemiecka technologia lepsza niż japońska myśl techniczna? A może czeski model będzie jak znalazł? Oto hity wybrane spośród polskich ogłoszeń...
 • AAA Auto w Piasecznie
  AAA Auto, debiutujący na polskim rynku holenderski sprzedawca używanych samochodów, liczy na to, że powtórzy w Polsce sukces z Czech, Słowacji i Węgier, gdzie w zeszłym roku sprzedał 63 tysiące aut. Zakłada też, że co roku jest w stanie podwajać osiągane w Polsce obroty.