logo samochodów

Ciekawe informacje na temat logo samochodów. Dowiedz się więcej o logo samochodów. Przeczytaj artykuły o logo samochodów


 • Ciekawostka dla fanów francuskiej marki. Citroen na 90. rocznicę początku produkcji modelu Typ A - swego pierwszego auta - postanowił odmienić herb. Panie i Panowie oto szewron w nowym wcieleniu.
 • Poczta wyda miliony. Na nowe logo
  Miliony złotych na mundury, przemalowanie samochodów czy zmiany w urzędach. Poczta Polska zdaje się myśleć, że znalazła tajną broń, która pozwoli jej odzyskać zaufanie klientów i pokonać konkurencję. To... nowe logo, które już wkrótce ujrzy cały świat.
 • Nie tylko logo decyduje o wizerunku
  Państwowe firmy powinny raczej inwestować w jakość usług i wyniki finansowe niż w zmiany logo. Wiodące koncerny światowe średnio co kilkanaście lat odświeżają swoje wizerunki. Także LOT, jak się niedawno okazało, przymierza się do zmian w wyglądzie zewnętrznym samolotów - pisze Paweł Różyński
 • Zepsuty samochód! Tak naprawisz go za grosze
  Wymiana rozrządu, naprawa zawieszenia, remont silnika - to kosztuje kosmiczne pieniądze. Jednak przez jeden ważny zapis w prawie każdy kierowca zaoszczędzi swoje złotówki i naprawi auto za grosze. Jakim cudem?
 • Tego samochodu nie wolno wyprzedzać
  Specjalna edycja Chevroleta Camaro kabriolet będzie służyć jako oficjalny samochód prowadzący wyścigi Indianapolis 500 w 2011 roku...
 • Chrysler znika. Fiat bierze salony
  Do końca czerwca rozstrzygną się losy spółki Chrysler Polska i sieci dilerskiej tej marki, liczącej 19 firm. To efekt fuzji Chryslera i Fiata.
 • Piłkarze Juventusu Turyn dostali 25 Jeepów Grand Cherokee
  Fiat i klub piłkarski Juventus podpisały list intencyjny dotyczący zawarcia porozumienia o wyłącznym sponsoringu na okres najbliższych trzech sezonów...
 • Przekazanie wojsku sprzętu wojskowego, ufundowanego przez społeczeństwo Pomorza. W samochodzie stoi marszałek Edward Śmigły-Rydz. Na prawo samolot na którym mjr Makowski odbył lot z Ameryki do Polski.
  Jest rok 1936, kończy się kryzys. Gdy gospodarka zaczęła się odradzać, rząd postanowił przyspieszyć motoryzację kraju. Wiceminister komunikacji Julian Piasecki przekonał do pewnego planu marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza. W Polsce ruszyła produkcja aut o nowoczesnej, jak na tamte czasy, konstrukcji i w przystępnej cenie...
 • Pierwsze testy BYD E6 w Polsce
  Pierwsze auta marki BYD otrzymały europejską homologację. Są to w pełni elektryczne modele - osobowy BYD E6 i autobus BYD K9. To oznacza, że te samochody mogą być swobodnie rejestrowane w Polsce i innych krajach Europy...
 • Logo VW
  Minister gospodarki Janusz Piechociński ogłosił, że pierwsza łopata pod nową fabrykę będzie wbita w ziemię w marcu 2014 roku. Volkswagen szuka lokalizacji anonimowo.  Gdzie powstanie 3 tysiące miejsc pracy?
 • Logo VW
  Branża motoryzacyjna patrzy z nadzieją na 2014 rok, co widać m.in. po liczbie planowanych premier. Sprzedaż samochodów wciąż nie zwiększa się znacząco. Niewykluczone, że wkrótce Ministerstwo Gospodarki poinformuje o efektach rozmów z jednym z międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych, który miałby rozpocząć produkcję samochodów na terenie Polski.
 • Logo Volksawgena
  Inwestycja Volkswagena w Polsce oznacza powstanie około 3 tysięcy miejsc pracy w samym zakładzie produkcyjnym oraz kilka tysięcy następnych przy wytwarzaniu niezbędnych komponentów.
 • Kraków Rynek Główny
  Komitet Konkursowy Kraków 2022 publiczne pieniądze wydawał na rzeczy, które mogą budzić zdziwienie - przykładów nie brakuje. Tymczasem "nowe władze stowarzyszenia przeprowadziły wstępną kontrolę, która nie wykazała żadnych uchybień formalnoprawnych".
 • Hybrydowe toyoty auris w barwach PZU
  300 hybrydowych samochodów toyota auris trafi do partnerskich wypożyczalni aut PZU w całym kraju. Tym samym ubezpieczyciel stworzy pierwszą tego typu flotę pojazdów zastępczych w Polsce.
 • Janusz Kaniewski
  W wieku 41 lat zmarł Janusz Kaniewski, wybitny polski projektant, który pracował m.in. dla Ferrari, Pininfariny, Fiata, Mazdy czy Lancii.
 • Nowa na polskim rynku francuska marka DS wprowadza do oferty serię limitowaną "1955". Specjalna wersja będzie dostępna we wszystkich modelach gamy DS - DS 3, DS 3 Cabrio, DS 4 i nowym DS 5 - od końca maja 2015.
  Sześć modeli samochodów i salony sprzedaży w 200 największych miastach świata - to plany marki DS do 2020 roku. Model DS, samochód, który 60 lat temu rozsławił francuskiego Citroëna, staje się samodzielną marką koncernu PSA Peugeot Citroën.
 • DS 5
  Na polskim rynku debiutuje zupełnie nowa marka samochodów - jej nazwa to DS. Oferowane przez nią auta mają być konkurencją przede wszystkim dla niemieckich producentów. Na początek działalności nad Wisłą koncern wprowadza specjalną wersję oddającą hołd legendzie motoryzacji z 1955 roku.
 • Logo Toyoty
  Ceny nowych samochodów w Polsce rosną średnio o 2 proc. rocznie - wynika z nowego wskaźnika SAMAR DNB indeks cen auto moto. Miesięczne wahania cenowe są znacznie wyraźniejsze.