niemiecka giełda samochodowa

Przeczytaj wiadomości na temat niemiecka giełda samochodowa. Znajdziesz tutaj wiadomości o niemiecka giełda samochodowa. Przeczytaj artykuły o niemiecka giełda samochodowa


 • Zobacz, które auta wybierają złodzieje
  Zaparkowałeś volkswagena passata lub golfa na jednej z ulic w Warszawie lub Katowicach? Jest duża szansa, że już go straciłeś. To dwa najczęściej kradzione modele aut - wynika z analizy policyjnych danych z 2008 roku. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Policja obawia się, że w tym roku pierwszy raz od dziesięciu lat wzrośnie liczba skradzionych samochodów.
 • Chcesz używane auto zza Odry? Bądź czujny, bo nieuczciwy niemiecki handlarz ma sprytne sposoby by wcisnąć bubel na kołach w dodatku nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. Oto haczyki ukryte w niemieckich umowach! 
 • Rostowski i stłuczone okulary Balcerowicza
  W gabinetach resortu finansów napięcie sięga zenitu, a Jackowi Rostowskiemu puszczają nerwy. Po spotkaniu z ministrem profesor Leszek Balcerowicz wyszedł ze stłuczonymi okularami. Ale nie tylko on odczuł deficyt angielskiej flegmy u Rostowskiego.
 • Spekulant, który brzydzi się fortuną
  Chris Hohn jest wyjątkowym spekulantem, bo zarabia pieniądze tylko po to, by wspomagać organizacje charytatywne. Brytyjczyk na ten cel przeznaczył już 1,5 mld funtów.
 • Wielki nalot Policji na handlarzy aut
  Nasi policjanci do spółki z ekspertami z niemieckiej policji urządzili polowanie na kradzione samochody. Oto efekty…
 • Tu jak ulał pasuje powiedzenie "Polak potrafi". Sprytni rodacy odkryli lukę w prawie i korzystają z niej na całego. Co ciekawe władze odpowiedzialne za parkingi niewiele mogą na to poradzi...
 • Złoty, zdjęcie ilustracyjne
  Rząd chciał uzdrowić sytuację w systemie emerytalnym. Eksperci ostrzegają jednak, że pomysły Tuska tylko wywrócą system - jest bowiem prosty sposób uzyskania wyższych świadczeń, który wydrenuje budżet ZUS.
 • Złodziej, zdjęcie ilustracyjne
  Polacy wyjeżdżają na urlopy i zapominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Nic dziwnego, że lato, to ukochana pora złodziei. Oto, co kradną najchętniej.
 • Złodziej za kierownicą
  Złodzieje mają nowy sposób na kradzież samochodu - tak wynika z ustaleń portalu dziennik.pl. Metoda jest nietypowa, a rabusie używają jej perfidnie i to w miejscach, w których bywasz każdego dnia.
 • Złodziej włamuje się do samochodu
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce od początku 2012 roku. Liczba zwala z nóg - kierowcy nad Wisłą przez złodziejski proceder stracili niemal 400 mln zł!
 • "O co naprawdę chodzi prezesowi PiS?" - zastanawiał się premier Donald Tusk w swoim wystąpieniu sejmowym. "Można by sądzić, że jest przejęty tymi sprawami o których mówi" - dodał. Ale chwilę potem stwierdził, że Jarosław Kaczyński ma "rzeczywiste problemy ze zrozumieniem istoty demokracji".
 • Problem kradzieży ładunków dotyczy 75 proc. firm zajmujących się przewozem międzynarodowym w Polsce  - a jest ich ok. 28 tys.
 • Donald Tusk
  Premier Donald Tusk zdradził, jak według Polski powinna wyglądać nowa polityka energetyczna EU. Dostało się przy tym Berlinowi. Zdaniem szefa rządu, gdyby Polska przyjęła energetyczne rozwiązania, które forsują Niemcy, to zabiłoby to naszą gospodarkę.
 • Paweł Piskorski
  Czy niemiecka CDU wspierała finansowo Kongres Liberalno-Demokratyczny? Janusz Palikot uważa, że Paweł Piskorski ma dowody na pieniądze "w torbach od Kohla". Fundusze miał odbierać jeden z ministrów rządu Donalda Tuska.
 • Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński i minister spraw zagraniczych Grzegorz Schetyna
  Ta wypowiedź Grzegorza Schetyny rozwścieczyła Moskwę. Szef polskiego MSZ stwierdził, że to pierwszy front ukraiński i ukraińscy żołnierze wyzwolili obóz koncentracyjny Auschwitz. Zdaniem Kremla to "drwiny z historii" i "antyrosyjska histeria".
 • Były więzień Igor Malicki z prezydentem Bronisławem Komorowskim i dyrektorem Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau Piotrem Cywińskim
  W 70. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau przez żołnierzy Armii Czerwonej do Oświęcimia i Muzeum Auschwitz zjechali goście z całego świata. Na obchodach pojawiło się również około 300 byłych więźniów.
 • Grzegorz Schetyna jako pies na karykaturze opublikowanej przez RIA Novosti
  Grzegorz Schetyna przedstawiony jako ujadający pies na amerykańskiej smyczy, którego do ziemi mieczem przyszpila radziecki żołnierz - taką karykaturę polskiego ministra spraw zagranicznych opublikowała rosyjska agencja informacyjna RIA Novosti. "Nawet się uśmiechnąłem" - odpowiada Schetyna.