ogłoszenia motoryzacyjne niemcy

Przeczytaj wiadomości na temat ogłoszenia motoryzacyjne niemcy. Znajdziesz tutaj wiadomości o ogłoszenia motoryzacyjne niemcy. Przeczytaj artykuły o ogłoszenia motoryzacyjne niemcy


 • Prosto z USA! Oto najlepsze samochody
  Gorące wieści z trwającego właśnie salonu samochodowego w Detroit! Znamy już wyniki konkursów North American Car of the Year 2011 i North American Truck of the Year 2011…
 • Wielka wpadka! Przez wady wycofują tysiące aut w Polsce
  Uwaga kierowcy! Jeśli macie taki samochód to znaczy, że macie problem. Pęknięty wałek rozrządu to nie przelewki, a czarna lista wad jest znacznie dłuższa. Oto giganci motoryzacyjni przyznali się do wykrycia wady i ogłosili akcję serwisową! 
 • Przez wady wycofują tysiące aut w Polsce
  Uwaga kierowcy! Jeśli macie taki samochód to znaczy, że macie problem. Pęknięty przewód paliwowy to nie przelewki, a czarna lista wad jest znacznie dłuższa. Oto giganci motoryzacyjni przyznali się do wykrycia wady i ogłosili akcję serwisową!
 • Kia ogłosiła ceny nowego Picanto
  Siedem lat gwarancji, bogate wyposażenie w standardzie plus pomysł na napęd i... dobra cena. Samochód ma być hitem wśród kierowców i... solą w oku Japończyków i Niemców.
 • Oszust z drugiej strony kabla! Czyli jak kupić używane auto
  Uwaga! Oszuści idą z postępem - oto zastawiają sidła na swoje ofiary używając narzędzia, z którego codziennie korzystają miliony Polaków. Sztuczki są perfidne...
 • Brama Brandenburska
  Po raz pierwszy od początku kryzysu pensje w krajach Unii Europejskiej będą w większym stopniu odpowiadać realnym wynikom gospodarczym. Podczas gdy w Grecji, we Włoszech czy w Hiszpanii pracownicy muszą pogodzić się ze znaczącym cięciem uposażeń, Niemcy szykują się do poważnych podwyżek.
 • Tankowanie samochodu
  Przygnębiające realia stacji paliw sprawiają, że zmieniają się upodobania kierowców. Ci, którzy kupują używane auta, kalkulują, co im się bardziej opłaci. I coraz częściej wychodzi, że starszy samochód w benzynie, z instalacją gazową. Te samochody "schodzą" najszybciej.
 • Bez fabryk nie ma dostatku
  Trzy lata temu Steve Jobs przekonywał Baracka Obamę, że miejsc pracy stworzonych przez jego koncern w Chinach nie da się przenieść do USA. Dziś Apple zmienił zdanie. Także Unia zdała sobie sprawę, że bez fabryk nie ma dostatku.
 • o. Tadeusz Rydzyk
  "Trzeba się przygotować na pójście na Warszawę. Ale wtedy mobilizacja powszechna. Wszystkich Polaków, wszystkich ludzi wierzących. To nie może być 100, 200 czy 300 tysięcy nawet” - wzywa o. Tadeusz Rydzyk.
 • Logo VW
  Wicepremier Janusz Piechociński tajemniczo zapowiedział, że w grudniu "gracz z pierwszej półki światowego przemysłu motoryzacyjnego" ogłosi budowę nowej fabryki w Polsce. Pracę w niej ma znaleźć trzy tysiące osób. Dziennik.pl ustalił, kogo minister ma na myśli.
 • Janusz Piechociński
  Jedna z firm z pierwszej półki światowego przemysłu motoryzacyjnego ma podjąć decyzję o budowie nowej fabryki samochodów w Polsce.  Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński jeszcze dzisiaj miał się spotkać z innym wielkim inwestorem z tej branży. Ale nie w sprawie produkcji gotowych aut, a ważnych do nich części.
 • Logo Volkswagena
  Volkswagen fałszował dane o emisji spalin, czym z marszu zasłużył sobie na miano motoryzacyjnego czarnego charakteru. A może w rzeczywistości jest pokrzywdzonym? Pierwszą ofiarą idiotycznych regulacji, które nabijają portfele ekologom i politykom, psują nam auta i nie mają większego wpływu na środowisko?
 • Skoda rapid
  Ta informacja gruchnęła jak grom z jasnego nieba. Człowiek, który rozkręcił Skodę, dostał misję ratowania reputacji Volkswagena i... nagle podał się do dymisji.
 • Mariusz Błaszczak
  Nowy szef MSW ostro odpowiada na słowa przewodniczącego europarlamentu Martina Schulza, który zarzucał Polsce brak solidarności w sprawie uchodźców. Mariusz Błaszczak uważa, że to kolejny przykład niemieckiej buty i wypomina Niemcom m.in. rzeź Woli.