przegląd samochodu

Ciekawe informacje na temat przegląd samochodu. Dowiedz się więcej o przegląd samochodu. Przeczytaj artykuły o przegląd samochodu


 • Zobacz, jak kupić używany samochód
  Szukasz czterech kółek z drugiej ręki? Mamy złe wieści. Ogromna większość samochodów sprzedawanych jako bezwypadkowe to auta po naprawach blacharskich. Polskie komisy samochodowe stały się złomowiskiem Europy. Jednak nie trać nadziei i bądź twardy. Oto dowody...
 • Złe wieści dla kierowców! Chcesz jeździć samochodem - płać i płacz. W górę strzelą opłaty za rejestrację i przeglądy pojazdów. O ile? Ta podwyżka to prawdziwy szok!
 • W ASO lubią Cię, dopóki jeździsz na przeglądy, płacisz za nie wysokie rachunki, a w ramach gwarancji zgłaszasz najwyżej drobne usterki. Gdy zepsuje się coś poważnego, mówią: nie umiesz jeździć, nie czytałeś instrukcji obsługi albo że zepsuła się część eksploatacyjna. Masz auto na gwarancji, ale dostajesz słone rachunki. Broń się!
 • Oto naga prawda o najtańszym paliwie
  Coraz wyższe ceny na stacjach paliw powodują, że kierowcy w Polsce marzą, by jeździć autami na gaz. Ale uważaj, bo nie wszystko złoto co się świeci. Oto dowody...
 • Zobacz 10 przykazań kierowcy przed zimą
  Myślisz, że wymiana opon z letnich na zimowe uratuje cię przez śniegiem i mrozem? Zapomnij! Zobacz, co musisz zrobić by nie stanąć przy drodze jak śniegowy bałwan...
 • Alfa Romeo
  Aż 65 proc. respondentów myje auto raz w miesiącu lub częściej, a tylko co czwarty mężczyzna pamięta o kontrolnych wizytach u dentysty. Dla Polek natomiast zdrowie jest priorytetem.
 • Mechanik przy pracy
  Koncern wzywa właścicieli 760 tys. samochodów na przegląd. Powód? W niektórych modelach, w przypadku nieprawidłowej obsługi serwisowej, może dojść do uszkodzenia śruby w tylnym wahaczu.
 • Diagnosta w samochodzie
  Po batalii o dostęp do informacji o naprawach mechanicznych i lakierniczych tzw. niezależne warsztaty wraz z producentami części zamiennych zaczynają batalię o dostęp do tajników systemów telematycznych.
 • Warsztat samochodowy
  Masz japoński samochód marki Toyota, Nissan, Honda lub Mazda? Może Cię czekać dodatkowy przegląd techniczny. Przedstawiciele japońskiego ministerstwa transportu poinformowali, że prawie 3 miliony aut wyprodukowanych w japońskich fabrykach może mieć problem z poduszkami powietrznymi. Producenci twierdzą, że liczba wadliwych samochodów może być większa i w sumie wynieść 3 miliony 400 tysięcy.
 • Koło samochodu
  Po wyjątkowo długiej zimie warto zrobić przegląd samochodu i przygotować go do sezonu letniego. Jak to zrobić? Podpowiada mechanik...
 • Jak taniej ubezpieczyć samochód?
  Paliwo, przeglądy, opony, bieżące naprawy - samochód to skarbonka bez dna. I jeszcze obowiązkowe ubezpieczanie! Jak się ratować? Oto kilka sposobów na tańszą polisę, o których niby wszyscy wiedzą, ale nie zawsze pamiętają.
 • Kia picanto LPG
  Drogie paliwo drenuje kieszenie polskich kierowców i nic nie wskazuje na to by użytkownicy samochodów mieli złapać oddech. Jednak jest skuteczny sposób na to by zaoszczędzić pieniądze. Dziennik.pl przygotował najnowsze zestawienie najtańszych aut wyposażonych w LPG, którymi będziesz jeździć za grosze...
 • Romet Ogar Caffe 125
  Od 24 sierpnia 2014 roku kierowcy posiadający od minimum trzech lat prawo jazdy kategorii B (na samochód) mogą legalnie poruszać się motocyklami o pojemności silnika do 125 ccm, mocy 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg. Dziennik.pl przygotował przegląd dostępnych w Polsce pojazdów spełniających wymagania nowej ustawy.
 • Romet Soft Chopper 125
  Kierowcy posiadający od minimum trzech lat prawo jazdy kategorii B (na samochód) mogą legalnie poruszać się motocyklami o pojemności silnika do 125 ccm, mocy 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg. Dziennik.pl przygotował przegląd dostępnych w Polsce nowych pojazdów spełniających te wymagania i w cenie do 5 tysięcy zł.
 • Mechanik przy pracy
  Masz samochód marki Toyota lub Nissan? Może cię czekać dodatkowy przegląd techniczny. Japońscy producenci po specjalnym śledztwie ogłosili globalną akcję kontrolną - do serwisu wzywają 6,5 mln samochodów.
 • Mechanik samochodowy
  Na stacji diagnostycznej zrobią zdjęcie auta, a na szybę dadzą naklejkę.