stare samochody na sprzedaz

Przeczytaj wiadomości na temat stare samochody na sprzedaz. Znajdziesz tutaj wiadomości o stare samochody na sprzedaz. Przeczytaj artykuły o stare samochody na sprzedaz


 • Oto Mitsubishi lepsze niż Toyota i Nissan
  Wygląda jak japoński odrzutowiec, ale nie lata. Jego żywiołem są wertepy, byle nie za głębokie. Oto outlander najbardziej przebojowy SUV w Polsce - pod względem popularności toyota RAV4 nie dorasta mu do zderzaka, a o Nissanie szkoda gadać. Teraz rywale Mitsubishi wpadną w większe kompleksy bowiem outlander zmienił się na całego…
 • To koniec fabryki samochodów na Żeraniu
  FSO na Żeraniu po 60 latach pracy kończy działalność. Po firmie kontrolowanej przez UkrAvto zostanie 110 ha atrakcyjnych gruntów, które zostaną wystawione na sprzedaż. Pracę może stracić prawie cała załoga, czyli ponad 1,8 tysiąca osób.
 • Te samochody używane są dla Polaka na wagę złota
  Rynek samochodów używanych rośnie - przybywa ogłoszeń oraz osób poszukujących ciekawych ofert w sieci.
 • Polaka nie stać na nowe auto. Kupuje stare na kredyt
  Ponad 80 proc. osób, które zamierzają zaciągnąć kredyt na samochód, chce kupić auto używane – wynika z raportu przygotowanego przez ekspertów porównywarki finansowej Comperia.pl.
 • Po polskich drogach jeździ złom
  Dogoniliśmy średnią Unii Europejskiej w liczbie posiadanych aut. Niestety, nasze pojazdy są najstarsze w Europie.
 • Audi +10 proc., BMW +9 proc., Lexus +40 proc., Volvo +12 proc., Infiniti +54 proc. - marki luksusowe, które zanotowały w ubiegłym roku zaskakujący wzrost sprzedaży na europejskim rynku, można by wymieniać jeszcze długo. Tymczasem słabnie zainteresowanie tańszymi samochodami
 • Za kierownicą
  Tanie kombi z udokumentowaną historią serwisowania i gwarancją - marzenie Polaka. Właśnie na rynku pojawiło się nowe źródło używanych samochodów - chodzi o auta pofirmowe. Zobacz, czy warto skusić się na taki wózek i na co uważać.
 • Opel insignia
  Od początku tego roku do końca listopada Polacy zarejestrowali 249 tys. 728 nowych aut osobowych. To o 9,13 proc. mniej niż przed rokiem - informuje instytut Samar, monitorujący rynek motoryzacyjny.
 • Samochody na lawecie
  Ubiegły rok był trudny dla rynku motoryzacyjnego w Polsce. Spadki sprzedaży nowych aut sięgnęły 2,5 procent. Poważne straty odnotowali przede wszystkim producenci i dealerzy samochodów dostawczych, co jest odzwierciedleniem coraz gorszej sytuacji gospodarczej.
 • Fiat scudo
  Sprzedaż samochodów w tym roku będzie maleć. Spadek może być nawet kilkunastoprocentowy, bo decyzję o zmianie auta na nowe odkładać będą już nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy.
 • Donald Tusk
  Donald Tusk odwołuje swoje słowa z 2007 r., którymi atakował Jarosława Kaczyńskiego. Już nie powtórzyłby, że "tylko facet, który nie ma prawa jazdy, może wydawać pieniądze na fotoradary, nie na drogi". Premier przekonywał także na konferencji prasowej, że fotoradary to nie jest sposób na łatanie dziury w budżecie. Chodzi bowiem o poprawę bezpieczeństwa na drogach.
 • Auta
  Dzisiaj, teoretycznie, każde auto podlegające przeglądowi technicznemu powinno mieć sprawdzone m.in.: hamulce, zawieszenie, układ kierowniczy, oświetlenie i opony. Odpowiedni stempel do dowodu rejestracyjnego kontroler może wbić, dopiero gdy we wszystkich tych parametrach samochód spełnia wyznaczone normy. W praktyce jest inaczej. Większość badań technicznych to fikcja.
 • Za kierownicą
  Rośnie liczba fabryk samochodowych w Europie, których działalność przynosi straty. To efekt zarówno spadającego popytu na nowe samochody, jak i oporu związków zawodowych blokujących plany restrukturyzacji.
 • Cadillac eldorado, którym jeździła Violetta Villas
  Wnętrze wysłane czerwoną skórą. Pod maską wielki silnik. Cadillac eldorado, który należał do Violetty Villas trafił na sprzedaż! Dziennik.pl zdobył dokument potwierdzający autentyczność tego samochodu i rozmawiał ze sprzedawcą…
 • Żołnierze na Krymie
  Napastnicy, którzy wdarli się bazy obrony przeciwlotniczej na Krymie, opuścili ją po negocjacjach z ukraińską załogą. Tymczasem Rosja grozi palcem NATO i Unii Europejskiej. Resort spraw zagranicznych wydał specjalne oświadczenie, w którym ocenia, że działania NATO wynikają z "uprzedzeń i przesądów". Rosja odpowiada też Brukseli, że na sankcje odpowie "w adekwatny sposób".
 • Ford model T i Dariusz Bartosik
  Ma niemal 100 lat, ale lśni słynną czernią jakby przed chwilą wyjechał z fabryki - jest jednym z ponad 15 mln wyprodukowanych sztuk i można go kupić w Polsce. Pasjonat motoryzacji z Koszalina wystawił go na sprzedaż. Cena? Za taką kwotę można kupić kilka luksusowych limuzyn. Oto ford model T z 1923 roku.
 • Ewa Kopacz
  Kolej na Ewę" pod takim hasłem premier Ewa Kopacz rozpoczęła podróż po kraju. Pierwszym celem jest Wybrzeże, a środkiem lokomocji, jakim udaje się do Sopotu - pociąg.
 • Premier Ewa Kopacz, podczas konferencji prasowej po spotkaniu szefowej polskiego rządu z przedstawicielami Central Związków Górniczych w Katowicach
  PiS publikuje spot, w którym pada m.in. zdanie: "W d... miał całe górnictwo przez 7 lat". To odpowiedź na wyjazdowe posiedzenie rządu Ewy Kopacz.