wypadek samochodowy wczoraj

Przeglądaj dane na temat wypadek samochodowy wczoraj. Znajdziesz tutaj wiadomości o wypadek samochodowy wczoraj. Czytaj artykuły o wypadek samochodowy wczoraj


 • Politycy o Bronisławie Geremku: Jego nazwisko otwierało wiele drzwi
  Jego charakterystyczną sylwetkę z fajką w ustach znali wszyscy. Najsłynniejsza anegdota o nim mówi, że gdy szedł po schodach, nie można było stwierdzić, czy wchodzi, czy schodzi. Prof. Bronisław Geremek, jeden z najważniejszych polskich polityków, zginął wczoraj w wypadku samochodowym. Miał 76 lat - czytamy w DZIENNIKU.
 • Zasadzono drzewo ku czci zmarłego tragicznie Janusza Kuliga
  Pierwszy w Europie park pamięci ofiar wypadków drogowych powstaje przy Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Zabawie koło Tarnowa. Zasadzono tam pierwsze "drzewo życia", które upamiętnia tragicznie zmarłego cztery lata temu rajdowca Janusza Kuliga.
 • Poważny wypadek Leszka Kuzaja!
  Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, ze względu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się Rajdzie Rzeszowskim.
 • Szczątki jednej z polskich awionetek, które rozbiły się w okolicach Castrillon
  Członkowie rządowej komisji śledczej, badającej przyczyny katastrofy polskich awionetek, mieli we wtorek wieczorem wypadek samochodowy; nie wpłynie to jednak na śledztwo ws. śmierci czterech Polaków - poinformował w środę przedstawiciel władz Hiszpanii.
 • Wypadek
  Po raz pierwszy od 4 lat wzrosła liczba zabitych na drogach. Dlaczego? Eksperci nie zostawiają suchej nitki na decyzji rządu Donalda Tuska. Oto przyczyna śmiertelnego żniwa na drogach…
 • Maserati GT
  Maserati z gwiazdą na pokładzie. Kamery TVN kręcą. Miało być luksusowo i szybko a skończyło się… na bliskim spotkaniem z autobusem i wypadkiem. Komu policja wlepiła mandat?
 • Zniszczony samochód Ewy Farnej
  Piosenkarka Ewa Farna omal nie straciła życia w wypadku samochodowym. "To cud, że przeżyła" - mówi jej menedżerka. "Piosenkarka była pod wpływem alkoholu" - poinformował z kolei rzecznik czeskiej policji.
 • Maciej Zientarski w studiu TVP2
  To pierwsza tak szczera rozmowa z Maciejem Zientarskim od wypadku. To także pierwszy wywiad po wyroku skazującym go na więzienie. Z dziennikarzem rozmawiała Hanna Lis.
 • Osiem osób zginęło wczoraj w wypadkach samochodowych. W dniu, kiedy rozpoczęły się wyjazdy na długi weekend, na drogach doszło do 110 wypadków, w których 153 osoby zostały ranne. Policjanci zatrzymali wczoraj 427 nietrzeźwych kierowców.
 • Premier Donald Tusk na posiedzeniu Rady Ministrów
  Najnowsze wydanie tygodnika "Polityka" przynosi obszerny wywiad z premierem Donaldem Tuskiem. Szef rządu deklaruje m.in., że nie odda "Polski bez walki" i zapowiada na jesień rekonstrukcję rządu.
 • Złamana brzoza w Smoleńsku
  Na lotnisku w Smoleńsku nie ma już brzozy, o którą skrzydłem zawadził prezydencki tupolew. Część terenu bezpośrednio przylegającego do miejsca, gdzie rozbił się polski samolot to dziś plac budowy.
 • Artur Chamski
  Aktor Artur Chamski uległ wczoraj poważnemu wypadkowi samochodowemu. Prowadzony przez niego pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Świadkowie twierdzą, że obrażenia celebryty wyglądały bardzo groźnie.
 • Joanna L.
  Polska aktorka i piosenkarka, Joanna L. spowodowała wczoraj wypadek samochodowy. Kiedy na miejsce przybyła policja, okazało się, że miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz celebrytka odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu. Zobacz, jak jej pijacki wybryk oceniają inni.
 • Runęła choinka pod oknem papieskim w Krakowie
  Ponad 300 interwencji w 9 województwach. Strażacy walczyli wczoraj i w nocy ze skutkami silnego wiatru. Jak mówi IAR rzecznik Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Paweł Frątczak, w niektórych miejscach wiatr osiągał w porywach prędkość 100 kilometrów na godzinę
 • Tupolew Tu-154M
  Prokuratura nie zdążyła jeszcze opublikować zapisu rozmów radiowych z samolotu Jak-40, który lądował przed prezydenckim tupolewem w Smoleńsku, z wieżą kontroli lotów na lotnisku Siewiernyj, a już są pierwsze przecieki. Radio ZET twierdzi, że na taśmach nie ma zgody na zejście Tu-154M z polską delegacją na pułap poniżej 100 metrów.